Integracje Systemów

Posiadasz w swojej firmie dwa różne jednak dobrze funkcjonujące systemy i powstała potrzeba skłonienia ich do wzajemnej współpracy? Mamy na to sprawdzone sposoby, którze możemy zastosować także u Ciebie! Stosujemy rozwiązania, które praktycznie w 99% przypadków, pozwalają scalić dwa lub więcej zupełnie autonomicznych systemów, tak aby zaczęły ze sobą współpracować, a dzięki temu generować dla Ciebie wiecej kożyści. Poniżej prezentujemy kilka podstawowych schematów integracyjnych, które możemy dla Państwa zrealizować.

1. Integracje Sklepów Internetowych

Gdy prowadzisz swój sklep internetowy może zaistnieć potrzeba połączenia go z innymi systemami, możemy Ci w tym pomóc oferując gotowe rozwiązania lub stworzyć rozwiązanie dedykowane własnie dla Ciebie. Oto lista kilku najczęstszych integracji, które mogą stać sie potrzebne gdy działasz w branży E-Commerce:

  • - Integracje sklepów z bramkami płatniczymi takimi jak Dotpay, Paypal, Sage Pay.
  • - Integracje systemów magazynowych i systemów księgowych z istniejącymi sklepami internetowymi, np. integracje s Symfonią, Sage, SAP.
  • - Integracje z porównywarkami cenowymi Ceneo, Skąpiec, Google Shopping, Nokaut.
  • - Integracje pomiędzy sklepami internetowymi a dystrybutorami np. DHL, DPD, Pocztex.

2. Integracje Sprzętowe

Posiadasz działającą infrastrukturę sieciową i właśnie otwierasz nową siedzibę lub magazyn w innej części kraju? W takiej sytuacji zazwyczaj pojawia się potrzeba wzajemnej i bezpiecznej komunikacji pomiędzy nimi i w tym właśnie możemy Ci pomóc. Aby to umożliwić jesteśmy w stanie wdrożyć dla Ciebie kilka z poniższych rozwiązań:

  • - Połączenia tunelowane VPN.
  • - Centralizacja infrastruktury informatycznej.
  • - Przeniesienie infrastruktury w "chmurę".

3. Integracje Księgowe i Magazynowe

Posiadasz już wdrożony system magazynowy lub księgowy i chciałbyś go połączyć z innym systemem np. systemem do planowania produkcji? Jesteśmy w stanie to zrealizować lub doradzić w razie potrzeby i zapotrzebowania.

3. Integracje Programowe

Twój system już funkcjonuje ale chciałbyś go spiąć z systemem do kampani marketingowych lub social media? W tej dziedzinie także poruszamy się wyśmienicie, realizujemy programowe interfejsy, które pomagają sprzęgać różne systemy aby te miały możliwość komunikowania się wzajemnie między sobą.