Oprogramowanie Dedykowane

Poszukujesz firmy, która zrealizuje dla Ciebie oprogramowanie, które wspomoże Twoje procesy biznesowe? Doskonale trafiłeś! To nasza specjalność i zarazem ulubiona dziedzina IT! Od lat pasjonujemy się tworzeniem oprogramowania, które pomaga naszym klientom rozwiązywać trudności napotykane na ich ścieżkach biznesowych na co dzień. Więc jeśli od dłuższego czasu borykasz się z problemami, które prawdopodobnie będzie się dało rozwiązać przy użyciu odpowiedniego oprogramowania, którego jeszcze nie znalazałeś - skontaktuj się z nami. Pomożemy, doradzimy znajdziemy idealne rozwiązanie!

Proces Tworzenia Oprogramowania

Tworzenie Oprogramowania Na pierwszy rzut oka, może się to wydawać skomplikowane ze względu na wiele technicznych aspektów, jednak uwierz nam, że te rzeczy bierzemy całkowicie na siebie. Tak naprawdę w tematyce tworzenia oprogramowania, najtrudniejsze jest sprecyzowanie tego jakie funkcje ma ono pełnić. Przez ostatnie 10 lat współpracowaliśmy z wieloma klientami, każdy z nich posiadał odmienną osobowość. Dzięki temu wypracowaliśmy metody, które pozwalają nam praktycznie z każdym przeprowadzić analizję jego potrzeb i tym sposobem sprecyzować jego wymagania.

W tym miejscu chcielibyśmy opowiedzieć Ci naszą drogę, którą przebyliśmy na bazie realnie funkcjonującego projektu naszego autorstwa. Pewnego dnia zauważyliśmy potencjał w dziedzienie oprogramowania udostępnianego naszym klientom na bazie modelu SaaS (Software as a Service - oprogramowanie jako usługa). Dokładniej chodziło o branżę fryzjerską i kosmetyczną, oprogramowanie miało służyć do bierzącej obsługi rezerwacji ich klientów.

Dokonaliśmy dokładnej analizy dostępnych już aplikacji i ich funkcjonalności w tej dziedzinie, i okazało się że na tym rynku wciąż dostępny jest potencjał, który chcieliśmy wykorzystać. Wspólnie z zaprzyjaźnionymi osobami, które akurat funkcjonowały w tych obszarach, przedyskutowaliśmy ich potrzeby, wymagania i oczekiwania. Okazało się, że głównym problemem dla nich wszystkich był brak aplikacji, która działała by jednocześnie dobrze na komputerze jak i na tablecie oraz telefonie.

W ciągu kilku tygodni powstała aplikacja skupiająca wszystkie wcześniej przedyskutowane funkcjonalności i w takiej wersji została ona udostępniona do testów, które okazały się całkiem pozytywne. Wykonaliśmy kilka rund poprawek i udoskonaleń, które na bieżąco do nas wpływały. Po kolejnych kilku miesiącach testów wstępnie mieliśmy produkt, który działa zgodnie z oczekiwaniami.

Jednak jak się okazało sam produkt jakby nie był doskonały to nie wszytko, powstała potrzeba stworzenia marki, pod szyldem której moglibyśmy udostępniać stworzone przez nas oprogramowanie potencjalnym klientom spoza grona naszych przyjaciół. W związku z tym stworzyliśmy cały "branding" naszej aplikacji, powstała strona internetowa, strona FB, kanał YT. Nasze oprogramowanie zostało przepisane tak, aby zautomatyzować procesy zwiazane z rejestracją nowych klientów oraz z opłacaniem comiesięcznych abonamentów. Gdy to wszystko było już gotowe i szczegółowo przetestowane uruchomiliśmy pierwsze kampanie marketingowe. Okazało się, że faktycznie znaleźliśmy pewnego rodzaju lukę w zapotrzebowaniu na tego typu oprogramowanie i od momentu uruchomienia aplikacji miesiąc w miesiąc pozyskujemy nowych klientów.

Tak właśnie wygląda droga tworzenia oprogramowania, która tak naprawdę jeszcze się nie zakończyła, ponieważ na bieżąco wdrażamy i realizujemy pomysły i potrzeby naszych klientów. A jeśli zastanawiasz się o jakim projekcie właśnie Ci opowiedzieliśmy to chodzi o Wirtualny Kalendarz.

Jest to dedykowane oprogramowanie do salonów fryzjerskich i kosmetycznych (choć znajduje zastosowanie także w innych miejscach). Ułatwia i automatyzuje ono procesy związane z rejestracją i przetwarzaniem informacji dotyczących usług i klientów takich salonów. Wirtualny Kalendarz przechowuje historię klientów, wysyła automatycznie przypomnienia SMS o umówionych wizytach, liczy przydatne statystyki finansowe.

Wszystko co potrzebne w jednym miejscu dostępne zawsze pod ręką! Spodobała Ci się nasza historia? Może wkrótce rozpoczniemy wspólnie nową?

Podgląd Wirtualnego Kalendarza